ÚOP v Josefově
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Omluva spolku Kruh a zájemcům o komentovanou procházku Jaroměří v rámci Dne architektury, přesunutou ze soboty 3. na neděli 4. října

12.10.2015 | tisková zpráva | sdělení, informace | okres Náchod | Jaroměř
UOP v Josefove v80 160x46
Národní památkový ústav, ÚOP v Josefově převzal v letošním roce za podpory Městského muzea v Jaroměři garanci nad místním programem v rámci Dne architektury, které již pátým rokem pořádá spolek Kruh. Program spočívající v komentované procházce Jaroměří byl připraven na sobotu 3. října, ovšem z organizačních důvodů byl operativně přesunut na neděli 4. října, kdy se procházka uskutečnila.

Ačkoliv jsme o změněném termínu informovali prostřednictvím místních tiskovin i prostřednictvím webu, nesdělili jsme tuto skutečnost hlavnímu organizátorovi akce, který tak o změně nevěděl a nemohl informovat veřejnost svými prostředky. Někteří zájemci o komentovanou procházku se dostavili v původním termínu, kdy se však procházka nekonala, a byli zklamáni, že vážili cestu do Jaroměře zbytečně. Omlouváme se proto spolku Kruh, hlavnímu organizátorovi akce, i všem zájemcům o komentovanou procházku Jaroměří, konanou v rámci letošního Dne architektury, kteří se dostavili v původně plánovaném termínu.

 

Vážíme si všech zájemců o historii, architekturu a urbanismus Jaroměře. Zároveň považujeme za velmi přínosné aktivity spolku Kruh, který prostřednictvím Dnů architektury přispívá k popularizaci důležitých témat spojených s architekturou, urbanismem a veřejným prostorem v našich sídlech, napomáhá aktivizovat a vzdělávat laickou i odbornou veřejnost a vytvářet prostředí pro vzájemný dialog a porozumění.

Připravujeme proto náhradní termín, ve kterém letošní komentovanou procházku v rámci Dne architektury zopakujeme. O tomto termínu budeme co nejdříve informovat.Metadata ke zprávě

Vloženo
12.10.2015 09:24
Vložil
NPÚ, ÚOP v Josefově
pořadatelé
-
Specifický typ novinky
tisková zpráva
Témata
akce pro veřejnost
číslo
17298
Novinka na mapě
Vyhledání cesty
Diskuse o novince

Příspěvky v diskusi

Počet příspěvků: 0

Možnosti řazení
Seřadit vzestupně
Přidat nový příspěvek
obnovit